adine
31 شهریور 1401 - 09:04

رژه نیروهای مسلح استان کردستان برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح استان کردستان با شکوه و نظم خاصی در سایه امنیت پایدار برگزار شد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح استان کردستان با حضور یگان‌های پیاده و محمول از ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و مرزبانی در این شهر برگزار شد.

خبرگزاری تسنیمسنندجاین مراسم با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، استاندار، فرماندهان سپاه بیت‌المقدس، انتظامی، مرزبانی، اعضای شورای تأمین، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم با شکوه و نظم خاصی در سایه امنیت پایدار برگزار شد.

امیر حمیدرضا رحمت‌پور، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28پیاده استان کردستان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک چهل‌ودومین سالگرد هفته دفاع مقدس به همه مردم اظهار داشت: امروز مسئولان و اقشار مختلف مردم با حضور گسترده خود، روحیه دوباره‌ای به ما بخشیدند.

وی با بیان اینکه همواره راه شهدا را ادامه می‌دهیم، گفت: امروز نیروهای مسلح استان کردستان در اوج صلابت و آمادگی رزمی هستند و این اقتدار خار چشم دشمنان و مایه امید برای نیروهای انقلاب شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28پیاده استان کردستان تصریح کرد: بزرگمردان و دلیران ارتشی به همراه سایر نیروهای مسلح با از خودگذشتگی و جانفشانی از ملت و کشور دفاع کرده و در این راه جانمان را تقدیم خواهیم کرد.

رحمت‌پور با هشدار اینکه امروز ارتش در اوج آمادگی است، بیان کرد: دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی جرئت نگاه چپ به مرزهای کشورمان را ندارند چرا که می‌دانند با پاسخ قاطع و کوبنده نیروهای مسلح جهموری اسلامی مواجه خواهند شد.

در این مراسم یگان‌های نمونه سپاه بیت‌المقدس، بسیج، لشکر 28 پیاده ارتش، نیروی انتظامی و مرزبانی از مقابل جایگاه حضار رژه رفتند و به‌صورت هماهنگ و در صفوفی منظم، گوشه‌ای از آمادگی و توان دفاعی خود را برای حفظ و حراست از مرزها و کیان ایران اسلامی به ‌نمایش گذاشتند.

امیر حیدری: در تولید انواع تسلیحات راهبردی نیازی به بیگانگان نداریم نیروهای مسلح کردستان در اوج اقتدار و صلابت هستندامیر حیدری: در تولید انواع تسلیحات راهبردی نیازی به بیگانگان نداریم

امیر حیدری: در تولید انواع تسلیحات راهبردی نیازی به بیگانگان نداریمنیروهای مسلح کردستان در اوج اقتدار و صلابت هستند

نیروهای مسلح کردستان در اوج اقتدار و صلابت هستنددر پایان با حضور مسئولان از جمعی از خانواده‌های معظم شهدای استان کردستان تجلیل شد.

انتهای پیام/481/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751285