adine
31 شهریور 1401 - 08:43

هدف دشمن تسخیر ذهن ها و افکار مردم جامعه است

فرمانده سپاه ناحیه گچساران :هدف دشمن تسخیر ذهن ها و افکار مردم است و باید در این رابطه هوشیار بود.

سرهنگ سید حمزه محقق زاده در آیین همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و شهادت در گچساران با بیان اینکه در بستر غبارآلود فضای مجازی باید بیش از پیش هوشیار بود افزود: همواره باید با بصیرت به جریانات و اتفاقات پیرامون خود نگاه کنیم تا از انحرافات احتمالی نیز پیشگیری کنیم.

او بیان کرد:  متاسفانه افرادی نیز همگام با دشمن تراوشات ذهنی خودشان را برای انحراف جامعه به کار می گیرند در حالی که هیچ کسی حق اخلال در نظم و ایجاد ناامیدی و نگرانی در جامعه را ندارند.

محقق زاده با بیان اینکه دشمن با سیاه نمایی بدنبال زیر سئوال بردن ارزش هاست گفت: ایران اسلامی معادلات نظام سلطه را برهم زد و این ملت تاکنون در مقابله با ظلم و جور ایستادگی کرده و خواهند کرد.

او می گوید: هفته دفاع مقدس  بهترین زمان برای جهاد تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های جوان کشورمان است.

هفته دفاع مقدسمحقق زاده ابراز کرد: دشمن در صدد ایجاد توطئه، و از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب بهره می برد به همین دلیل باید نسل‌ جوان را با ایثار و فداکاری رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس بیشتر آشنا کنیم.

دشمن در جنگ نرم درصدد زیر سوال بردن نیروهای انتظامی و نظامی است

دشمن در جنگ نرم درصدد زیر سوال بردن نیروهای انتظامی و نظامی استمعاون فرماندار گچساران با بیان اینکه امنیت امروزمان مرهون خون شهداست گفت: دشمن در جنگ نرم درصدد است که نیروهای انتظامی و نطامی ما را زیر سئوال ببرد.

جهانگیرعلیزاده اظهار داشت: دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین صحنه‌های نقش‌آفرینی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است .

وی ابراز کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی  جوانان این میهن خالصانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافتند و اقتدار و استقلال امروز ایران را رقم زدند.

علیزاده ادامه داد: رزمندگان ما در هشت سال جنگ تحمیلی  با دستان خالی و با کوچکترین امکاناتی مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج

شناسه خبر: 751247